4 września 2016

O firmie

logo

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OD 1989 ROKU

PPUH SANDEX Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Chechle od 1989 roku  zajmuje się przetwarzaniem surowca tartacznego. Odznaczamy się kompleksowym podejściem,nasze wyroby impregnujemy,suszymy,strugamy i szlifujemy w zależności od potrzeb klienta. Jesteśmy producentem więźb dachowych, boazerii, klejonki okiennej, deski tarasowej, podbitki, deski podłogowej, tarcicy i innych materiałów konstrukcyjnych. Posiadamy w sprzedaży  płytę dębową szlifowaną na schody i meble.

Rocznie przecieramy około 16 000 mdrewna. Wyroby  wykonujemy z wysokiej jakości surowca tartacznego z okolicznych nadleśnictw  na najnowocześniejszych maszynach do obróbki firmy WEINIG. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Przemysłu Drzewnego.

ZORIENTOWANIE NA RYNKI UE

Nasz Zakład nr 3 zlokalizowany w Paruszowicach  specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i dystrybucji paliw drzewnych w granicy UE. Głównym profilem  oddziału firmy jest produkcja i sprzedaż brykietu drzewnego (forma RUF) oraz Pelletu.

Jako producent od początku stawiamy na pierwszym miejscu na jakość produkowanego przez nas Brykietu RUF i Pelletu, która została osiągnięta dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, w poszanowaniu środowiska. Naszą dewizą jest ciągły wzrost jakości naszych produktów i usług.